Hotel The Koala Garden |

All inclusive

6 709 SEK
Per vuxen
4
Baserat på 776 omdömen









På Hotel The Koala Garden i Maspalomas bor du i låga ljusa byggnader utspridda på ett stort område. Tack vare ytan så finns det flera olika poolområden att välja mellan och mycket att göra, både för vuxna och barn. All Inclusive ingår! Här bor du i närheten av nöjesparken Holiday World. Ner till stranden eller Maspalomas sanddyner tar du dig enkelt. Från hotellet går en kostnadsfri buss till stranden tre gånger om dagen. Du har också nära till grannorten Playa del Inglés där du hittar ett stort utbud av restauranger och barer.
Flera pooler och splashpark
Hotellet har flera poolområden att välja mellan, alla omgivna av grönt konstgräs och palmer. Hitta din favoritplats och slå dig ner i en av alla solstolar. De minsta barnen har två egna pooler varav den ena har en liten splashpark.
Aktiviteter för alla
Förutom ett välutrustat gym finns möjligheten att besöka wellness-avdelningen, där du kan unna dig en massage. Småttingarna har både lekrum, bollhav och lekplats med rutschkana och gungor att välja på. Hotellet har verkligen något för alla åldrar.
4
Baserat på 776 omdömen